KICK-it sponsorer
  • VW Mens Wear
  • Unicut
  • Langer Holding ApS
  • Malerfirmaet Mikael Haislund
  • FLA Ejendomme
  • Golden House Mosede
  • Automann
  • Greve Bilcenter ApS
  • Cafe Jenners
  • Dyrlæge Jon Islandi
  • Egedal Pizzeria & Steakhouse
  • Pladsens Pølser
  • Jenner Seaside
  • Frost-solution.dk
  • AL Laser A/S
  • Nikko Sushi
  • 2Clean-service
  • Cafe Elma
  • La Palma Pizza
  • SK Service Greve
  • Citroen Autohouse Hvidovre
  • C & J Revision ApS
  • Dengulesnedker.dk
  • Skytte's køreskole
  • Fashion Cut Ishøj
  • HP Håndværkerservice
  • Erik Pedersen ApS Rådgivende Civilingeniør
  • Invita Køkkencenter Roskilde A/S
  • Restaurant Oliveto
  • PV Greve A/S
  • Herbst
  • Salon Anais
  • Super Elite Købmand
  • Greve Dyrehospital
  • Albertslund Vagt
  • Infinigate Danmark A/S
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Klippesalonen
  • MH Organic IvS
  • Figaros Pizza
  • Blomsterpoesi
  • KloakKompagniet
  • NLP & Enneagrammet kursuscenter
  • Salon Magic
  • Cool kids
  • managing it
  • Klinik Relief
  • Pilborg Optik
  • Rekord Rens
  • Baker Street ApS
  • Salon M (Herbst)
  • Centerslagteren
  • Aut. El-installatør W. Zink A/S
  • Wollenberg ApS
  • Vinslottet A/S
  • Double-V Design
  • Hesselbech Installationer
  • Bergdahls Festbutik
  • Nybolig
  • Arne Pedersen A/S
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Body-Treat
  • Cufoso
  • Innovacom
  • Meny Tåstrup
  • Cykelgården Greve
  • Greve Vinkompagni
  • DBR Vagt ApS
  • StanevaDesign Systue
  • Smeralda
  • Lyduck & Co.
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • Mimosa Pizzeria
  • Loop Fitness Greve
  • Restaurant Jin Jiang
  • Trasborg
  • Pappas Pizza Tune
  • Mosede Pizzeria & Grill
  • Grab 'n' Eat
  • Running Chopsticks
  • Frimann Invest ApS
  • Mosede Blomster
  • Sydbank
  • Hair by Michala Birch
  • Kjeldskov & Co
  • Eurographic Group A/S
  • Sindbygruppen.dk
  • Trust Forwarding
  • MJP Entreprise
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • Betty & Ole Vistisen
  • Skoleriet.dk
  • Hvitfeldt Smykker & Ure

Konkurrenceafdelingen




    ELITETEAMET
  1. Christian Godthjælp Petersen
  2. Christoffer S. Nielsen
  3. David A. L. Frederiksen
  4. Frederik Godthjælp Petersen
  5. Genta Lahi
  6. Jesper Sørensen
  7. Jonas Friis
  8. Julius G.V. Dzougov
  9. Luke Sørensen
  10. Mads Christensen
  11. Magnus Langer Poulsen
  12. Marcus Kjærbøl
  13. Mathias Bech Linaa
  14. Sacha Kjærsgaard
  15. Sara Lippert 
  16. Erika Batakujevic
  17. Hannah Barfod Christensen

  18. JUNIORTEAMET
  19. Alma Skytte Pedersen
  20. Azra Yigiet
  21. Balder Kyllesbech
  22. Elias A. L. Frederiksen
  23. Emilie Hesselbech Andersen
  24. Emily Jørgensen
  25. Karla Victoria Eske Sindby 
  26. Mathias Fagerlund Nymark
  27. Mathilde Kjærsgaard Larsen
  28. Nicolai Fugl
  29. Rasmus Bidstrup Lassen
  30. Rebecca Stokkebro
  31. Sarah Dinesen
  32. Simon Grønlund Kjærgaard
  33. Sofia Sørensen
  34. Theo Vadskjær
  35. Victor Dinesen
  36. Victoria Stokkebro
  37. Viktor Suhr Kjærsgaard
  38. Amalie Thomsen
  39. Sarah Stasiak

  40. KONKURRENCEHOLDET
  41. Agnesa Lahi
  42. Elias Malik Lennert Skov
  43. Julius Nuka Lennert Skov
  44. Mia Thunø Neersgaard
  45. Nicole Larsen
  46. Nicoline Wichmand Skytte
  47. Rosa Horup Bach
  48. Sif Kyllesbech
  49. William Fagerlund Nymark
  50. Adrian Szwarc
  51. Carla Ravn Lauritzen
  52. Emil Wenger
  53. Emma Kronberg Engel
  54. Flora Hølmkjær
  55. Johanne Jensen
  56. Nicki Pedersen
  57. Philip Kraufeldt
  58. Seline Klitte




(Konkurrenceholdet August 2014)


Konkurrenceholdet 2013




Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarate.dk  |