KICK-it sponsorer
  • FLA Ejendomme
  • HBH Multiservice
  • Skousen Greve
  • Langer Holding ApS
  • Greve Dyrehospital
  • Hinbjerg Entreprise
  • Grab 'n' Eat
  • Clever Choice
  • Frisør Herbst
  • Managing it
  • Meny Tåstrup
  • Automann Greve
  • Kagekrummen
  • Mio Byg - Alt malerarbejde
  • Kurvemageren
  • Baker Street ApS
  • Melsted Fiber
  • Hairlounge Cph
  • Smykker_by_GL
  • Bentsen VVS ApS
  • Sørens Håndværkerhjælp
  • Rigtig Hundemad Greve
  • CGC Golf Cafe
  • Dyrlægerne ved stranden
  • EDB Drift Aps
  • TJ Bjergning
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • Tune Pizza og Kebabhouse
  • Leif Nielsen Jensen A/S - Seat & Hyundai Næstved
  • Cafe Jenners
  • Helios
  • Elkan v./ Mikael Elkan
  • Fashion Cut Ishøj
  • Hudplejecenteret
  • Salon Anais
  • Sindbygruppen.dk
  • Metal Group ApS
  • Fysio Danmark
  • Design kilp hos Ib
  • Candy & Bagel
  • Lægerne Musawi & Razeyanl
  • Pappas Pizza Tune
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • VMCE Entreprise ApS
  • Bauers.nu - Din lokale køreskole
  • Wexøe Palæpolering & Ejendomsservice
  • Nybolig Greve
  • Champagnekassen
  • Hesselbech Installationer
  • Clean & Clean v/ Bent Villadsen
  • Kiosk Bien
  • Greve Vinkompagni
  • Rathlau Berg & Co
  • Orkideen Blomster og Livsstil
  • Unicut
  • Psykosocialt Assistancecenter
  • Sydkystens kranservice
  • Couleur Tattoo
  • Cykelgården Greve
  • KloakKompagniet
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Bengtson Svejse og Varmeservice
  • QFS ApS
  • Rema 1000 Greve
  • Rema 1000
  • MJP Entreprise
  • Scs-Ren ApS
  • SK Låse, Steffen Kürstein
  • Wollenberg ApS
  • Sono Danmark A/S
  • Ishøj Bycenter Fysioterapi



30. november 2022

Endelig tidsplan

 

GRADUERINGER DECEMBER 2022

 

 

MANDAG d. 5. december

Kl. 17:00-17:30 Kids 1

Navn

Agnes Zhang

Asger Zhang

Helmer Kevings

Kacper Grabowski

Luca Bresemann

Mads Nawzad Omar

Noah Saberi

Oliver Nielsen

Sean Rye

Willie Boll

 

 

Kl. 17:30-18:00 Kids 2

Navn

Adam

Bjørn Roald Rimestad

Ilyas Emir Armagan

Josephine My Kastberg

Mason Hoang Nhat Dinh

Nord Ringholm Lawaetz

Valde Lund Arvedsen

 

 

Kl. 18:00-19:00 Ungdom 1

Navn

Agnes Jensen

Alfred Nielsen

Ali Mohammad-Ali

Bastian Wallin-Møller

Benjamin Dohn

Caspian Musawi

Emma Isabella Voigt

Frej Reidar Hedemand

Ghassan Katamato

Hjalte Rimer Torup

Isak Hadzihasanovic

Jonas Lønsman Jerkel

Kirstine Albér Jydholm Christiansen

Lucas Lehmann Kraufeldt

Malik Maximus Coban

Mie Dormann Knudstrup

Mikkel Andersen

Nicholas Vegeberg Larsson

Nor Andersen

Rayyan Ansara

Sami Smadi

Sarah Mohamaad-Ali

Sofie Ravn Lauritzen

 

 

 

TIRSDAG d. 6. december

Kl. 16:00-16:45 Børn 2

Navn

Adele Quiberne Lindblad

Alexander Engel Lykkegaard

Alma Hansen

Azra Kücükavci

Benjamin Wessing

Christopher Holm Greve

Edison Siggaard

Elias Peñalver Thorup

Emma Dohn

Esben Goltermann

Ida Mirjam Rimestad

Julie Florman Harder Wold

Lærke Romshøj

Mahir Maximus Coban

Matias Nielsen

Monique Kold Presutti

Nicas Flindt Lauritsen

Ole Oxholm Eilertsen

Olivia Aufeldt-Hjort

Rasmus Fugl

Sophia Vegeberg Larsson

Victor Sandgren

Vigga Margrethe Christensen

Yusef Maarouf

 

 

Kl. 17:00-18:15 Voksenhold + Ungdom 2 (10.-6. kyu)

Navn

Camilla Ravn Lauritzen

Carla Ravn Lauritzen

Flora Hølmkjær

Helena Andersen

Henrik Kieffer Petersen

Joel Peiris

Johanne Jensen

Johannes Aldenborg-Ehmsen

Louise Andersen

Magnus Wiedenbein Thomsen

Michelle Holmkjær

Mikkel Dormann Knudstrup

Mikkel Hansen

Monika Czarniecka

Nicki kenneth Pedersen

Nina Eriksen

Philip Lehmann Kraufeldt

Signe Fagerland

Søren Engel

Thomas Georgi Dzougov

Tobias Amalius Clausen

Viggo Sass Bjørch

 

 

Kl. 18:15-20:00 Voksenhold + juniorteam + Ungdom 2 (5. ho kyu-3. ho kyu)

Navn

Adrian Szwarc

Agnesa Lahi

Emil Wenger

Julius Nuka Lennert Skov

Martin Neesgaard

Mia Thunø Neesgaard

Nicoline Wichmand Skytte

Rosa Horup Bach

Seline Klitte

Sif Kyllesbech

Silas Andersen

Tobias Lak Huusfelt

William Fagerlund Nymark

 

 

 

TORSDAG d. 8. december

Kl. 16:00-16:45 Børn 1

Navn

Anton Koch

Aylin Dogan

Elisabeth Gerlach Lau

Elliot Lind Mortensen

Felix Lind Mortensen

Frederik Hammer Schou

Ida Leonora dela Cruz Jensen

Ismail Abou Taha

Jamie Arbo

Johanna Krogh friberg

Lucas Olesen

Ludwig Godsk Stanek

Maja Rumberg

Malthe Falch Holmen Johansen

Mohamad Abbood

Noah Flindt

Noah Ruparelia

Oliver Lusztig

Silas Thor Walmod

Theo Pantuhan Haibroch Petersen

Thor Abildgaard

Valde Nielsen

Viktor Hou Frandsen

Vitus Cebrian

Walther Schelde Olsen

Willum Hey Spies-Graugaard

Ömer Mahir Cakmak

Ömer Okur

 

 

Kl. 17:00-17:30 Kids 4+5

Navn

Alberte Thøfner

Alexandra Corina Milea

Alice Stidsborg

Alvina Kücükavci

Andi Dulganescu

Arthur Degn

Azim Kücükavci

Dexter Oddershede

Emily Anna Szwarc

Harley Karruna

Milas Skovgaard Dam

Noah Alexander Lang Rosenlund

Romeo Haastrup

 

 

Kl. 17:30-18:00 Kids 3

Navn

Adam Ege Karatas

Bertram Rothmann Borch

Emin Dogan

Jamie Schmidt Asplund

Leonardo Harms

Rasmus Florman Harder Wold

Victor Szwarc

William Ebling Bengtsen

 

 

Kl. 18:00-20:00 Brunbælte graduering (kun for Brun- og lillabælter)     

Navn

Alexander Marcher

Benny Jensen

Cathrine Pham Skov-Hansen

Daniel Stokkebro

Elias Malik Lennert Skov

Henrik Andersen

Nikoline Kristensen

 

 

 

LØRDAG d. 10. december

Kl. 09:00 – 10:00 Mødetid og klargøring for Senior Dan-trænerteam

Kl. 09:30 – 12:30 Dangraduering

Kl. 12:30 – 13:00 Ceremoni og reception

Kl. 13:00 – 13:30 Evaluering for Dan-trænerteam

 

 





Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarte.dk  |