KICK-it sponsorer
  • Skytte's køreskole
  • Hesselbech Installationer
  • Vinslottet A/S
  • Salon Anais
  • Salon Magic
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Mosede Pizzeria & Grill
  • Golden House Mosede
  • Hair by Michala Birch
  • Smeralda
  • PV Greve A/S
  • Mosede Blomster
  • Dengulesnedker.dk
  • Aut. El-installatør W. Zink A/S
  • Pladsens Pølser
  • Fashion Cut Ishøj
  • Automann
  • Grab 'n' Eat
  • Cafe Elma
  • Kjeldskov & Co
  • Betty & Ole Vistisen
  • Meny Tåstrup
  • HP Håndværkerservice
  • Unicut
  • Nikko Sushi
  • Running Chopsticks
  • Arne Pedersen A/S
  • Egedal Pizzeria & Steakhouse
  • Klippesalonen
  • Loop Fitness Greve
  • Infinigate Danmark A/S
  • Baker Street ApS
  • Klinik Relief
  • Pappas Pizza Tune
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • VW Mens Wear
  • Bergdahls Festbutik
  • Citroen Autohouse Hvidovre
  • Trust Forwarding
  • Dyrlæge Jon Islandi
  • Blomsterpoesi
  • La Palma Pizza
  • AL Laser A/S
  • Frost-solution.dk
  • MJP Entreprise
  • Erik Pedersen ApS Rådgivende Civilingeniør
  • Greve Vinkompagni
  • MH Organic IvS
  • Restaurant Oliveto
  • Hvitfeldt Smykker & Ure
  • Rekord Rens
  • Salon M (Herbst)
  • Cafe Jenners
  • Malerfirmaet Mikael Haislund
  • Centerslagteren
  • Cufoso
  • Lyduck & Co.
  • Albertslund Vagt
  • SK Service Greve
  • DBR Vagt ApS
  • Herbst
  • Greve Dyrehospital
  • Innovacom
  • Nybolig
  • Pilborg Optik
  • Super Elite Købmand
  • Sindbygruppen.dk
  • Skoleriet.dk
  • Sydbank
  • Mimosa Pizzeria
  • Trasborg
  • Body-Treat
  • KloakKompagniet
  • Double-V Design
  • Restaurant Jin Jiang
  • Cykelgården Greve
  • C & J Revision ApS
  • Cool kids
  • StanevaDesign Systue
  • Greve Bilcenter ApS
  • Jenner Seaside
  • 2Clean-service
  • Eurographic Group A/S
  • Figaros Pizza
  • managing it
  • Frimann Invest ApS
  • Invita Køkkencenter Roskilde A/S
  • Langer Holding ApS
  • FLA Ejendomme
  • NLP & Enneagrammet kursuscenter
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • Wollenberg ApS

Sommergradueringer - foreløbig tidsplan


2. maj 2022


Tilmelding til almindelige gradueringer foregår via klubnet.

 

TORSDAG d. 19. Maj

 

Kl. 18:00-20:00 Forgraduering til sort (Skriftlig og praktisk prøve)

Tilmelding via mail til allan@grevekarate.dk senest søndag d. 15. maj

 

 

TIRSDAG d. 31. maj

 

Kl. 16:00 – 16:45 Børn 1

Kl. 17:00-17:30 Nye Kids (kids 5)

Kl. 17:45 – 19:15 Voksenhold + junior team + JT asp.

 

 

TORSDAG d. 2. juni

 

Kl. 17:00-17:30 Kids 4

Kl. 17:40-18:10 Kids 3

Kl. 18:15-19:00 Ungdom 1

Kl. 19:05-20:00 Ungdom 2

 

 

TORSDAG d. 9. juni

 

Kl. 16:00 – 16:45 Børn 2

Kl. 16:55 – 17:30 Kids 1

Kl. 17:40 – 18:15 Kids 2

Kl. 18:20 – 20:15 Brunbælte graduering (kun for Brun- og lillabælter)                   

 

 

LØRDAG d. 25. juni

Kl. 09:00 – 10:00 Mødetid og klargøring for Senior Dan-trænerteam

Kl. 09:30 – 12:30 Dangraduering

Kl. 12:30 – 13:00 Ceremoni og reception

Kl. 13:00 – 13:30 Evaluering for Dan-trænerteam


OBS!

Tilmeldingspapirer til sortbæltegraduering udleveres efter forgraduering.





Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarte.dk  |