KICK-it sponsorer
  • Loop Fitness Greve
  • Lyduck & Co.
  • Restaurant Oliveto
  • La Palma Pizza
  • NLP & Enneagrammet kursuscenter
  • Super Elite Købmand
  • Cafe Elma
  • Greve Bilcenter ApS
  • Meny Tåstrup
  • Dengulesnedker.dk
  • Double-V Design
  • Smeralda
  • Albertslund Vagt
  • Hesselbech Installationer
  • Mimosa Pizzeria
  • Cykelgården Greve
  • Eurographic Group A/S
  • Dyrlæge Jon Islandi
  • Running Chopsticks
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • Golden House Mosede
  • Salon M (Herbst)
  • Malerfirmaet Mikael Haislund
  • Body-Treat
  • MH Organic IvS
  • HP Håndværkerservice
  • Hvitfeldt Smykker & Ure
  • Mosede Pizzeria & Grill
  • Trasborg
  • Salon Magic
  • Unicut
  • Nikko Sushi
  • Frost-solution.dk
  • Betty & Ole Vistisen
  • Erik Pedersen ApS Rådgivende Civilingeniør
  • Nybolig
  • Blomsterpoesi
  • Sindbygruppen.dk
  • Cool kids
  • MJP Entreprise
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Innovacom
  • Trust Forwarding
  • C & J Revision ApS
  • Infinigate Danmark A/S
  • Citroen Autohouse Hvidovre
  • Salon Anais
  • Grab 'n' Eat
  • Restaurant Jin Jiang
  • VW Mens Wear
  • FLA Ejendomme
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • Langer Holding ApS
  • Greve Dyrehospital
  • StanevaDesign Systue
  • Egedal Pizzeria & Steakhouse
  • Aut. El-installatør W. Zink A/S
  • SK Service Greve
  • Pappas Pizza Tune
  • Invita Køkkencenter Roskilde A/S
  • managing it
  • Skytte's køreskole
  • Cufoso
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Centerslagteren
  • Jenner Seaside
  • Cafe Jenners
  • Automann
  • Sydbank
  • Arne Pedersen A/S
  • Vinslottet A/S
  • Klinik Relief
  • Rekord Rens
  • Figaros Pizza
  • DBR Vagt ApS
  • Fashion Cut Ishøj
  • KloakKompagniet
  • AL Laser A/S
  • Skoleriet.dk
  • Klippesalonen
  • Baker Street ApS
  • Frimann Invest ApS
  • Hair by Michala Birch
  • Herbst
  • Kjeldskov & Co
  • PV Greve A/S
  • Pladsens Pølser
  • Bergdahls Festbutik
  • Wollenberg ApS
  • 2Clean-service
  • Pilborg Optik
  • Greve Vinkompagni
  • Mosede Blomster



26. april 2019

KYU GRADUERINGER JUNI 2019 tidsplaner 


VIGTIGT – til kæmperne:

Husk at læse reglerne for graduering vedr. Bedømmelse, udstyr, ankomst osv. Inden du melder dig til. Disse kan du finde på hjemmesiden under trænere, træning m.v. 


LØRDAG d. 8. juni 2019

Kl. 09:00 – 09:30

HOLD 1

Max og Frederik Skytte

Abhijot singh

lør

1

Alexander Biltzing

lør

1

Alisha Mehmood Akhtar

lør

1

Axel Lei Pihl

lør

1

Ayaan Mehmood Akhtar

lør

1

Dalyan Camur

lør

1

David Raki

lør

1

Diyan Camur

lør

1

Milena Pasterz

lør

1

Nicki kenneth Pedersen

lør

1

Noah Dyhrberg

lør

1

Sami Smadi

lør

1

Shagun Singh

lør

1

Simon Qvist

lør

1

Valdemar Boserup

lør

1

LØRDAG d. 8. juni 2019

Kl. 09:30 – 10:00

HOLD 2

Janne og Van

Agnes Engbæk Jensen

lør

2

Alfred Ejnar Falk Sidelmann

lør

2

Benjamin Dohn

lør

2

Clara Hedayati

lør

2

Constantin Lungeanu Holm

lør

2

Emerson Odgaard Oppenlænder

lør

2

Emma Isabella Voigt

lør

2

Hanna Johansen

lør

2

Ida Frost-Hallenberg

lør

2

Jonas Lønsman Jerkel

lør

2

Louis Felix Løber

lør

2

Magnus cloetta lindegaard Huess

lør

2

Melvin Hovedskov Nielsen

lør

2

Mie Dormann Knudstrup

lør

2

Mikki Matti Alvagård

lør

2

Minh Ngo

lør

2

Nicholas Vegeberg Larsson

lør

2

Nor Andersen

lør

2

Salem Johansen

lør

2

Sylvester Kraak

lør

2

Victor Bachmann Bøgelund

lør

2

William Beck Jensen

lør

2

William Philipsen

lør

2

LØRDAG d. 8. juni 2019

Kl. 10:00 – 10:40

HOLD 3

Trine, Rikke og David

Adam Andersen

lør

3

Andreas Seierup von Ahnen

lør

3

Clara Rudkjøbing Sejer Hansen

lør

3

Diego Elipio Torres-Arendtsen

lør

3

Isak Hadzihasanovic

lør

3

Jonas Seierup von Ahnen

lør

3

Julius Nuka Lennert Skov

lør

3

Kasper Vett - Hirsch

lør

3

Luna Vadskjær

lør

3

Maria Abdullatif

lør

3

Mikkel Carlos Hidalgo Wille

lør

3

Moaiad Alsaleh

lør

3

Naya Lang Kristensen

lør

3

Nelson Serup Laybourn

lør

3

Olivia Norrid Jørgensen

lør

3

Sebastian Emil Gram-Hofflund

lør

3

Simon Rudkjøbing Sejer Hansen

lør

3

Tristan Ullmann

lør

3

Viggo Sass Bjørch

lør

3

LØRDAG d. 8. juni 2019

Kl. 10:50 – 11:40

HOLD 4

Martin og Genta

Agnesa Lahi

lør

4

August Frost-Hallenberg

lør

4

Caroline Rosenlund Halling

lør

4

Daniel Ou

lør

4

Emma Kroman

lør

4

Erik Rolandsen

lør

4

Filippa Webster

lør

4

Filiz Akbulut

lør

4

Magnus Wiedenbein Thomsen

lør

4

Mia Thunø Neesgaard

lør

4

Mikkel Dormann Knudstrup

lør

4

Mikkel Hansen

lør

4

Milan Alijani Lygre

lør

4

Patrick Bargielski

lør

4

Rosa Horup Bach

lør

4

Sif Kyllesbech

lør

4

Silas Meng

lør

4

William Fagerlund Nymark

lør

4

Zelina Hoffmann Røjkjær

lør

4

LØRDAG d. 8. juni 2019

Kl. 12:30 – 13:20

HOLD 5

Nicolai, Mathias, Oliver og Sara L

Adrian Szwarc

lør

5

Alexander John Torres-Arendtsen

lør

5

Alexandra Sonne

lør

5

Alisha Madiotto

lør

5

Emil Wenger

lør

5

Kenna Felice Jamir Yao

lør

5

Marcus Philipsen

lør

5

Milla Fennet

lør

5

Nicole Larsen

lør

5

Nicoline Wichmand Skytte

lør

5

Sebastian Hidalgo Wille

lør

5

Signe Fagerland

lør

5

Texas Desmaret Walli

lør

5

Viola Nygaard Pedersen

lør

5

Yassine Mnaybez

lør

5

LØRDAG d. 8. juni 2019

Kl. 13:30 – 14:20

HOLD 6

Nicolai, Mathias, Oliver og Sara L

Alexander Li

lør

6

Andreas Holme

lør

6

Aron Lundgreen

lør

6

Caroline Rix

lør

6

Elias Malik Lennert Skov

lør

6

Erik Yaklang Byskov

lør

6

Isabella Langager Hundsdal

lør

6

Julia Darly Nørrelund Bentzen

lør

6

Laurits Lundberg

lør

6

Leon Anh Pham

lør

6

Marie Ly Dalsgaard Bendtsen

lør

6

Max Puch Ma Jakobsen

lør

6

Mikkel C. L. Huess

lør

6

Noa Stenbjerg Vest Jepsen

lør

6

Olivia Rudkjøbing Sejer Hansen

lør

6

Oscar Bachmann Bøgelund

lør

6

Philip Schiellerup

lør

6

Sara Banemann

lør

6

Silas Andersen

lør

6

Sophie Kroman

lør

6

Tobias Lak Huusfelt

lør

6



TIRSDAG d. 11 juni 2019

Kl. 17:00 – 18:00

HOLD 1

Nicolai, Jens og Christian

Navn

Grad. dag

Hold

Alexander Fribæk

tir

1

An Ngo

tir

1

Benny Jensen

tir

1

Bo Godthjælp Petersen

tir

1

Cathrine Pham Skov-Hansen

tir

1

Daniel Berg Pedersen

tir

1

Daniel Stokkebro

tir

1

Elias Lundgreen

tir

1

Henrik Andersen

tir

1

Henrik Kieffer Petersen

tir

1

Maria Praëm Svendsen

tir

1

Martin Neesgaard

tir

1

Nicolai Sørensen

tir

1

Oscar Pham SKov-Hansen

tir

1

Rasmus Hansen

tir

1

Rebecca Stokkebro

tir

1

Sarah Dinesen

tir

1

Sarah Fennet

tir

1

Seline Klitte

tir

1

Theo Vadskjær

tir

1

Victoria Stokkebro

tir

1

TIRSDAG d. 11 juni 2019

Kl. 18:00 – 19:30

HOLD 2

Allan, Nicolai, Dina, Jens, Christian og Frederik

Navn

Grad. dag

Hold

Alex Schrøder

tir

2

Alexander Marcher

tir

2

Alma Skytte Pedersen

tir

2

Andy Sebastian Li

tir

2

Angelina Li

tir

2

Azra Yigiet

tir

2

Balder Kyllesbech

tir

2

Elias A. L. Frederiksen

tir

2

Emilie Hesselbech Andersen

tir

2

Emily Jørgensen

tir

2

Jasmin Storm Pedersen

tir

2

Jørn Fugl

tir

2

Karla Victoria Eske Sindby

tir

2

Kresten Pedersen

tir

2

Lasse Jørgensen

tir

2

Maja Amalie Vissing Bøger

tir

2

Mathias Fagerlund Nymark

tir

2

Mathilde Kjærsgaard Larsen

tir

2

Morten Stensballe

tir

2

Nicolai Fugl

tir

2

Noah Reimer-Nielsen

tir

2

Per Sørensen

tir

2

Rikke Kyllesbech

tir

2

Sofia Sørensen

tir

2

Thor Aris Frantzoulis

tir

2

Van Skov-Hansen

tir

2

William Seierø Brangstrup

tir

2

TIRSDAG d. 11 juni 2019

Kl. 19:30 – 21:00

HOLD 3

Allan, Nicolai, Dina, Jens, Christian og Frederik

Navn

Grad. dag

Hold

Amalie Røper Thomsen

tir

3

Anna Skytte Pedersen

tir

3

David A. L. Frederiksen

tir

3

Gabriel Jakob Haugenæs

tir

3

Magnus Langer poulsen

tir

3

Mariah Beyk

tir

3

Martin John Pedersen

tir

3

Nicole Vikbjerg

tir

3

Rasmus Bidstrup Lassen

tir

3

Victor Dinesen

tir

3

Viktor Suhr Kjærsgaard

tir

3






Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarate.dk  |