KICK-it sponsorer
  • Metal Group ApS
  • Unicut
  • Sørens Håndværkerhjælp
  • SK Låse, Steffen Kürstein
  • Lægerne Musawi & Razeyanl
  • Ishøj Bycenter Fysioterapi
  • Greve Dyrehospital
  • Orkideen Blomster og Livsstil
  • Couleur Tattoo
  • Greve Vinkompagni
  • MJP Entreprise
  • Cafe Jenners
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Bauers.nu - Din lokale køreskole
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • Rema 1000 Greve
  • Psykosocialt Assistancecenter
  • Grab 'n' Eat
  • Frisør Herbst
  • Smykker_by_GL
  • Leif Nielsen Jensen A/S - Seat & Hyundai Næstved
  • Hudplejecenteret
  • Rema 1000
  • Hairlounge Cph
  • Clean & Clean v/ Bent Villadsen
  • Hinbjerg Entreprise
  • Kiosk Bien
  • Rigtig Hundemad Greve
  • Kurvemageren
  • Champagnekassen
  • Sindbygruppen.dk
  • QFS ApS
  • Hesselbech Installationer
  • Wexøe Palæpolering & Ejendomsservice
  • Helios
  • Meny Tåstrup
  • Bentsen VVS ApS
  • VMCE Entreprise ApS
  • Pappas Pizza Tune
  • Kagekrummen
  • Baker Street ApS
  • KloakKompagniet
  • Sono Danmark A/S
  • HBH Multiservice
  • Rathlau Berg & Co
  • Bengtson Svejse og Varmeservice
  • Wollenberg ApS
  • Elkan v./ Mikael Elkan
  • Langer Holding ApS
  • EDB Drift Aps
  • Sydkystens kranservice
  • Fashion Cut Ishøj
  • Skousen Greve
  • Managing it
  • Design kilp hos Ib
  • Mio Byg - Alt malerarbejde
  • TJ Bjergning
  • Melsted Fiber
  • Scs-Ren ApS
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Clever Choice
  • Tune Pizza og Kebabhouse
  • CGC Golf Cafe
  • Dyrlægerne ved stranden
  • Nybolig Greve
  • Salon Anais
  • FLA Ejendomme
  • Fysio Danmark
  • Automann Greve
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • Candy & Bagel
  • Cykelgården Greve



30. november 2022

Endelig tidsplan

 

GRADUERINGER DECEMBER 2022

 

 

MANDAG d. 5. december

Kl. 17:00-17:30 Kids 1

Navn

Agnes Zhang

Asger Zhang

Helmer Kevings

Kacper Grabowski

Luca Bresemann

Mads Nawzad Omar

Noah Saberi

Oliver Nielsen

Sean Rye

Willie Boll

 

 

Kl. 17:30-18:00 Kids 2

Navn

Adam

Bjørn Roald Rimestad

Ilyas Emir Armagan

Josephine My Kastberg

Mason Hoang Nhat Dinh

Nord Ringholm Lawaetz

Valde Lund Arvedsen

 

 

Kl. 18:00-19:00 Ungdom 1

Navn

Agnes Jensen

Alfred Nielsen

Ali Mohammad-Ali

Bastian Wallin-Møller

Benjamin Dohn

Caspian Musawi

Emma Isabella Voigt

Frej Reidar Hedemand

Ghassan Katamato

Hjalte Rimer Torup

Isak Hadzihasanovic

Jonas Lønsman Jerkel

Kirstine Albér Jydholm Christiansen

Lucas Lehmann Kraufeldt

Malik Maximus Coban

Mie Dormann Knudstrup

Mikkel Andersen

Nicholas Vegeberg Larsson

Nor Andersen

Rayyan Ansara

Sami Smadi

Sarah Mohamaad-Ali

Sofie Ravn Lauritzen

 

 

 

TIRSDAG d. 6. december

Kl. 16:00-16:45 Børn 2

Navn

Adele Quiberne Lindblad

Alexander Engel Lykkegaard

Alma Hansen

Azra Kücükavci

Benjamin Wessing

Christopher Holm Greve

Edison Siggaard

Elias Peñalver Thorup

Emma Dohn

Esben Goltermann

Ida Mirjam Rimestad

Julie Florman Harder Wold

Lærke Romshøj

Mahir Maximus Coban

Matias Nielsen

Monique Kold Presutti

Nicas Flindt Lauritsen

Ole Oxholm Eilertsen

Olivia Aufeldt-Hjort

Rasmus Fugl

Sophia Vegeberg Larsson

Victor Sandgren

Vigga Margrethe Christensen

Yusef Maarouf

 

 

Kl. 17:00-18:15 Voksenhold + Ungdom 2 (10.-6. kyu)

Navn

Camilla Ravn Lauritzen

Carla Ravn Lauritzen

Flora Hølmkjær

Helena Andersen

Henrik Kieffer Petersen

Joel Peiris

Johanne Jensen

Johannes Aldenborg-Ehmsen

Louise Andersen

Magnus Wiedenbein Thomsen

Michelle Holmkjær

Mikkel Dormann Knudstrup

Mikkel Hansen

Monika Czarniecka

Nicki kenneth Pedersen

Nina Eriksen

Philip Lehmann Kraufeldt

Signe Fagerland

Søren Engel

Thomas Georgi Dzougov

Tobias Amalius Clausen

Viggo Sass Bjørch

 

 

Kl. 18:15-20:00 Voksenhold + juniorteam + Ungdom 2 (5. ho kyu-3. ho kyu)

Navn

Adrian Szwarc

Agnesa Lahi

Emil Wenger

Julius Nuka Lennert Skov

Martin Neesgaard

Mia Thunø Neesgaard

Nicoline Wichmand Skytte

Rosa Horup Bach

Seline Klitte

Sif Kyllesbech

Silas Andersen

Tobias Lak Huusfelt

William Fagerlund Nymark

 

 

 

TORSDAG d. 8. december

Kl. 16:00-16:45 Børn 1

Navn

Anton Koch

Aylin Dogan

Elisabeth Gerlach Lau

Elliot Lind Mortensen

Felix Lind Mortensen

Frederik Hammer Schou

Ida Leonora dela Cruz Jensen

Ismail Abou Taha

Jamie Arbo

Johanna Krogh friberg

Lucas Olesen

Ludwig Godsk Stanek

Maja Rumberg

Malthe Falch Holmen Johansen

Mohamad Abbood

Noah Flindt

Noah Ruparelia

Oliver Lusztig

Silas Thor Walmod

Theo Pantuhan Haibroch Petersen

Thor Abildgaard

Valde Nielsen

Viktor Hou Frandsen

Vitus Cebrian

Walther Schelde Olsen

Willum Hey Spies-Graugaard

Ömer Mahir Cakmak

Ömer Okur

 

 

Kl. 17:00-17:30 Kids 4+5

Navn

Alberte Thøfner

Alexandra Corina Milea

Alice Stidsborg

Alvina Kücükavci

Andi Dulganescu

Arthur Degn

Azim Kücükavci

Dexter Oddershede

Emily Anna Szwarc

Harley Karruna

Milas Skovgaard Dam

Noah Alexander Lang Rosenlund

Romeo Haastrup

 

 

Kl. 17:30-18:00 Kids 3

Navn

Adam Ege Karatas

Bertram Rothmann Borch

Emin Dogan

Jamie Schmidt Asplund

Leonardo Harms

Rasmus Florman Harder Wold

Victor Szwarc

William Ebling Bengtsen

 

 

Kl. 18:00-20:00 Brunbælte graduering (kun for Brun- og lillabælter)     

Navn

Alexander Marcher

Benny Jensen

Cathrine Pham Skov-Hansen

Daniel Stokkebro

Elias Malik Lennert Skov

Henrik Andersen

Nikoline Kristensen

 

 

 

LØRDAG d. 10. december

Kl. 09:00 – 10:00 Mødetid og klargøring for Senior Dan-trænerteam

Kl. 09:30 – 12:30 Dangraduering

Kl. 12:30 – 13:00 Ceremoni og reception

Kl. 13:00 – 13:30 Evaluering for Dan-trænerteam

 

 





Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarte.dk  |