KICK-it sponsorer
  • Sydbank
  • Blomsterpoesi
  • Cool kids
  • Skytte's køreskole
  • Automann
  • Golden House Mosede
  • Grab 'n' Eat
  • Mosede Pizzeria & Grill
  • Meny Tåstrup
  • Restaurant Jin Jiang
  • Pladsens Pølser
  • KloakKompagniet
  • managing it
  • Hesselbech Installationer
  • Albertslund Vagt
  • Lyduck & Co.
  • Citroen Autohouse Hvidovre
  • Arne Pedersen A/S
  • Skoleriet.dk
  • Innovacom
  • HP Håndværkerservice
  • Dyrlæge Jon Islandi
  • Jenner Seaside
  • Trasborg
  • Betty & Ole Vistisen
  • Klinik Relief
  • Eurographic Group A/S
  • Cufoso
  • Super Elite Købmand
  • Pilborg Optik
  • Trust Forwarding
  • Centerslagteren
  • Fashion Cut Ishøj
  • Herbst
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • Infinigate Danmark A/S
  • Klippesalonen
  • Nybolig
  • Restaurant Oliveto
  • Kjeldskov & Co
  • Cykelgården Greve
  • Frost-solution.dk
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Egedal Pizzeria & Steakhouse
  • Greve Bilcenter ApS
  • Running Chopsticks
  • La Palma Pizza
  • DBR Vagt ApS
  • AL Laser A/S
  • SK Service Greve
  • Mimosa Pizzeria
  • Malerfirmaet Mikael Haislund
  • Dengulesnedker.dk
  • StanevaDesign Systue
  • Frimann Invest ApS
  • PV Greve A/S
  • Baker Street ApS
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Rekord Rens
  • Hvitfeldt Smykker & Ure
  • Double-V Design
  • Sindbygruppen.dk
  • Salon Magic
  • Vinslottet A/S
  • Bergdahls Festbutik
  • Greve Vinkompagni
  • Invita Køkkencenter Roskilde A/S
  • C & J Revision ApS
  • Hair by Michala Birch
  • Wollenberg ApS
  • Salon Anais
  • MH Organic IvS
  • Pappas Pizza Tune
  • Smeralda
  • Greve Dyrehospital
  • Cafe Elma
  • Aut. El-installatør W. Zink A/S
  • Unicut
  • Salon M (Herbst)
  • Body-Treat
  • Figaros Pizza
  • FLA Ejendomme
  • Cafe Jenners
  • Erik Pedersen ApS Rådgivende Civilingeniør
  • 2Clean-service
  • Mosede Blomster
  • Langer Holding ApS
  • VW Mens Wear
  • MJP Entreprise
  • NLP & Enneagrammet kursuscenter
  • Nikko Sushi
  • Loop Fitness Greve



21. september 2020

TIDSPLAN OG INFORMATION for

 

GREVE KARATE Træningskampe

 

Lørdag d. 26. september 2020

 

Det er ikke et stævne med medaljer. Kun træningskampe!

Forsvarligt og efter retningslinjerne.

 

OBS: INGEN PUBLIKUMMER – Forældre må dog gerne stå udenfor og kigge ind af vinduerne. Hold god afstand – vær obs på forsamlingsforbud

 

STED: Greve Karate, Håndværkerbyen 45,

 

NY Tidsplan!

Find dit navn på listen (kæmpere, dommere og coaches).

Der vil ikke være plads til coaches fra talentholdet. Kun trænerteamet er coaches.

 

Mød så tæt på det angivne tidspunkt – omklædt. Vent i bilen til karate døren åbnes.

 

Hvert hold kæmpere har tid til opvarmning, 3-4 træningskampe, diplom overrækkelse og afslutning i det angivne tidsrum.

Når holdet har kæmpet færdig, skal man tage hjem.

 

Drenge og piger kan komme til at kæmpe med hinanden (Ligesom til træning)

 

Husk fuldt kampudstyr. Tandbeskytter, handsker, ben- og fodbeskyttere.

Har man i begge farver, SKAL dette benyttes! 

For mere info kontakt: info@grevekarate.dk/ 20659566


Kl. 08:30-09:15

Dommere og coaches møder senest kl. 08:15

 

12 kæmpere:

Navn :

Dommere:

Coaches:

Carla Ravn Lauritzen

Mads

Mai-Britt

Constantin Lungeanu Holm

Marcus

Daniel

Diego Elipio Torres-Arendtsen

Mathias

Max

Emma Engel

David

Henrik

Emma Voigt

Frederik S

 

Kasper Vett-Hirsch

Nicole

 

Marcus

Sara

 

Mikkel Hansen

Genta

 

Nicki Pedersen

 

 

Sami Smadi

 

 

Silke pedersen

 

 

 

Kl. 09:30-10:30

 

15 kæmpere

Navn :

Dommere:

Coaches:

Benjamin Dohn

Mads

Mai-Britt

Caspian Musawi

Marcus

Daniel

Flora Hølmkjær

Mathias

Max

Frej Reidar Hedemand

David

Henrik

Jonas Lnsman jerkel

Frederik S

 

Katinka Larsen

Nicole

 

Liam Alijani Lygre

Sara

 

Lærke Hagelskjær

Genta

 

Magnus R.W.Thomsen

 

 

Nicas Flindt

 

 

Noah Dyhrberg

 

 

Nor Andersen

 

 

Philip Kraufeldt

 

 

Sofie Ravn Lauritzen

 

 

Theodor Eli Roed

 

 

 

Kl. 10:55-12:25

Dommere møder kl. 10:45

 

16 kæmpere

Navn :

Dommere:

Coaches:

Adrian Szwarc

Christian

Nicolai

Agnesa Lahi

Chris

Leif

Alexander John Torres-Arendtsen

Jonas

Jens

Alexandra Sonne

Frederik GP

Trine

Alisha Madiotto

Jesper

 

Elias Malik Lennert Skov

Julius

 

Emil Wenger

Hannah

 

Julius Nuka Lennert Skov

Erika

 

Laurits Lundberg

 

 

Mia Thun Neesgaard

 

 

Milan Alijani Lygre

 

 

Nicole Larsen

 

 

Nicoline Wichmand Skytte

 

 

Rosa Bach

 

 

Sif Kyllesbech

 

 

William Fagerlund Nymark

 

 

 

 

Kl. 12:40-13:30

 

12 kæmpere

Navn :

Dommere:

Coaches:

Alma Skytte Pedersen

Christian

Nicolai

Elias Frederiksen

Chris

Leif

Emilie Hesselbech Andersen

Jonas

Jens

Emily Jørgensen

Frederik GP

Trine

Leon Anh Pham

Jesper

 

Mathias Fagerlund Nymark

Julius

 

Nicolai Fugl

Hannah

 

Oscar skov-Hansen

Erika

 

Sarah Dinesen

 

 

Theo Vadskjær

 

 





Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarate.dk  |