KICK-it sponsorer
  • Frimann Invest ApS
  • SK Service Greve
  • Blomsterpoesi
  • Trust Forwarding
  • Mosede Pizzeria & Grill
  • C & J Revision ApS
  • managing it
  • Double-V Design
  • Loop Fitness Greve
  • Klippesalonen
  • Kjeldskov & Co
  • Hair by Michala Birch
  • Borgstrøm Vinhandel ApS
  • Hesselbech Installationer
  • KloakKompagniet
  • Centerslagteren
  • Pladsens Pølser
  • Klinik Relief
  • 2Clean-service
  • Golden House Mosede
  • Cool kids
  • NLP & Enneagrammet kursuscenter
  • Frost-solution.dk
  • HP Håndværkerservice
  • Vinslottet A/S
  • Egedal Pizzeria & Steakhouse
  • Mimosa Pizzeria
  • Salon M (Herbst)
  • Sindbygruppen.dk
  • Baker Street ApS
  • Dyrlæge Jon Islandi
  • Greve Dyrehospital
  • FLA Ejendomme
  • Nybolig
  • Innovacom
  • Greve Bilcenter ApS
  • Eurographic Group A/S
  • Albertslund Vagt
  • Smeralda
  • Greve Vinkompagni
  • AL Laser A/S
  • DBR Vagt ApS
  • StanevaDesign Systue
  • Lyduck & Co.
  • Wollenberg ApS
  • Automann
  • Arne Pedersen A/S
  • Infinigate Danmark A/S
  • Sydbank
  • Cafe Jenners
  • Salon Anais
  • Super Elite Købmand
  • Invita Køkkencenter Roskilde A/S
  • Salon Magic
  • Betty & Ole Vistisen
  • Restaurant Jin Jiang
  • Malerfirmaet Mikael Haislund
  • Håndværker Grill & Pizza
  • Figaros Pizza
  • MH Organic IvS
  • Unicut
  • Pappas Pizza Tune
  • Body-Treat
  • VW Mens Wear
  • Pilborg Optik
  • Trasborg
  • Bergdahls Festbutik
  • Hvitfeldt Smykker & Ure
  • Cykelgården Greve
  • Skytte's køreskole
  • Erik Pedersen ApS Rådgivende Civilingeniør
  • Cufoso
  • MJP Entreprise
  • Herbst
  • Running Chopsticks
  • Citroen Autohouse Hvidovre
  • Nelie Mey Kranio Sakral & kropsterapi
  • Nikko Sushi
  • Dengulesnedker.dk
  • Meny Tåstrup
  • Leon Hansen Maskinfabrik A/S
  • Mosede Blomster
  • Skoleriet.dk
  • Cafe Elma
  • Restaurant Oliveto
  • Aut. El-installatør W. Zink A/S
  • Grab 'n' Eat
  • PV Greve A/S
  • Rekord Rens
  • Langer Holding ApS
  • La Palma Pizza
  • Jenner Seaside
  • Fashion Cut Ishøj

Graduering december

GRADUERINGER DECEMBER 2020

Foreløbig tidsplan

LØRDAG d. 5. december 2020

Kl. 09:00 – 09:30 1) NYE KIDS 1 Mai-Britt og Simon
Kl. 09:45 – 10:15 2) NYE KIDS Mai-Britt og Mathilde
Kl. 10:30 – 11:00 3) KIDS 1 Max og Noah
Kl. 11:15 – 11:45 4) NYE BØRN Mai-Britt og Van

Kl. 12:00 – 13:15 5) OPSAMLINGSGRADUERING
(For dem som ikke var til grad i uge 41. Voksne, B&U, osv.)

Husk er du først meldt ind efter uge 42, kan du ikke gå til graduering.
Er du i tvivl om hvilket hold du skal gradueres på så skriv til info@grevekarate.dk
Sidste tilmelding til gradueringerne er 23/11 2020 - Der tilmeldes på klubnet.



Retur til kalenderoversigt »



Greve Karate  |  Håndværkerbyen 45  |  2670 Greve  |  Telefon: +45 - 20 65 95 66  |  %>info@grevekarate.dk  |